Wynajem domków - Mazury

  Domek holenderski nad jeziorem Bocznym

  Proponujemy wynajem domków na Mazurach nad samym brzegiem malowniczego jeziora Bocznego we wsi Bogaczewo. Z nami odkryjesz Mazury i poznasz ich piękno. Proponowany przez nas domek będzie niezwykle wygodnym rozwiązaniem nawet dla 8 osób. Domek posiada bowiem aż 3 sypialnie oraz salon. Oprócz tego wyposażony jest w łazienkę z kabiną prysznicową, prywatną plażę z pomostem oraz parking. Wynajem domków na mazurach możliwy jest od wczesnej wiosny do późnej jesieni. Kominek zapewni nam komfort oraz przytulną, domową atmosferę w czasie pobytu.

  Mazury kuszą ciszą, spokojem i malowniczymi krajobrazami. Wynajem domków na mazurach w Bogaczewie jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą odpocząć od miejskiego zgiełku, a przy tym zaznać odrobiny luksusu. Goście mają również możliwość wynajęcia jachtu motorowego.

  Nasz domek:

  - jest bezpieczny, ogrodzony i oświetlony,

  - leży nad brzegiem jeziora Bocznego, a do posesji przylega prywatna plaża z pomostem,

  - posiada parking, grill oraz miejsce do biesiadowania.

  W okolicy znajdują się:

  - restauracja z regionalnymi potrawami (w odległości 100 metrów od domku),

  - sklep spożywczy (600 metrów od domku),

  - las (około 1 km),

  - plaża gminna, ogólnodostępna (300 metrów od domku),

  - ośrodek rekreacji konnej (150 metrów od domku).

  - park wodny w Wilkasach ok. 6 km.

  Warto odwiedzić:

  - Giżycko – mieści się około 8 km od naszych domków. Do największych atrakcji można wymienić tutaj lunapark, port z żeglugą mazurską, Most Obrotowy na Kanale Łuczańskim, Twierdzę Boyen. Giżycko leży pomiędzy jeziorami Niegocin, a Kisajno.

  - Mikołajki – miejscowość położona w odległości około 20 km od wsi Bogaczewo. Mikołajki to jeden z najbardziej znanych mazurskich kurortów. Zasłynął dzięki licznym koncertom oraz festiwalom piosenki żeglarskiej, które są tutaj organizowane. W Mikołajkach mieści się również jeden z najnowocześniejszych, europejskich hoteli z ogrodem zimowym.

  Inne atrakcje w okolicy:

  - kwatera OKH w Mamerkach,

  - kwatera Hitlera Wilczy Szaniec,

  - kwatera Himmlera w Pozezdrzu.

  Cena:

  - od 250 do 350 złotych za dobę – w zależności od terminu i ilości gości..